VÁNOČNÍ JARMARK

Společné oslavy vánočních svátků již 11. prosince.

Vánoční svátky se nezadržitelně blíží a s ním i náš tradiční Vánoční jarmark.

Těšíme se na vás, na rodiče, prarodiče, sourozence našich žáků, bývalé žáky naší školy a další občany Nižborska na vytvoření společné vánoční atmosféry v úterý 11. prosince 2018 v odpoledních hodinách.

Přijít můžete již od 15 hodin. Prohlédnete si výstavu výtvarných, keramických a jiných rukodělných prací a jako každým rokem, i letos budete mít příležitost zakoupit si za symbolickou cenu vánoční výrobky z dílen žáků naší školy. Od 16 hodin nás pak čeká na školním dvoře slavnostní rozsvícení vánočního stromku, vánoční koncert i společné zpívání koled pod vedením pana Ivo Hrachovce.

A ještě něco - pokud můžete, přineste si s sebou i vlastní hrníček na čaj a svařené víno, které bude součástí občerstvení. Cílem je snížit počet jednorázových plastových kelímků, který po našem Vánočním jarmarku zůstane.